293031

Архів записів

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.04.2024, 03:12

Головна » 2021 » Березень » 22

17-18 березня в нашій школі відбувся чемпіонат з футзалу серед учнів. В ньому брали участь хлопці і дівчата 8-11 класів. В майстерності гри між собою змагалися: хлопці 9-А і 9-Б класів (рахунок 6:5); хлопці 9-Б і збірна 8-х класів (рахунок 4:6); хлопці 9-А і збірна 8-х класів (рахунок 10:0); дівчата 10-го і 9-А класу (рахунок 3:2).

За результатами чемпіонату, капітанам команд були вручені кубки і почесні грамоти. Чемпіонами школи стали учениці 10-го класу та учні 9-А класу; призерами: дівчата 9-А класу - ІІ місце, хлопці 8-х класів - ІІ місце, 9-Б класу - ІІІ місце. Найкращим гравцем чемпіонату визнаний Самойленко Олександр (9-А клас), найкращою футболісткою стала учениця 10-го класу Терешонок Вероніка, найкращим голкіпером - Грудій Дмитро (11-й клас). Вони нагороджені кубками  і почесними грамотами. Вітаємо всіх учасників з приємною подією змагання та здобутими перемогами і бажаємо натхнення у тренуваннях та майбутніх спортивних здобутків. Організатором змагань був керівник секції спортивного напрямку Крот Віталій Юрійович.

Фото можна переглянути < ... Читати далі »

Просмотров: 185 | Добавил: clubnya4ok | Дата: 22.03.2021