23.07.2024 Паспорт

Меню сайту

 
     
                 
     
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записівВітаю Вас, Гість · RSS 23.07.2024, 09:30

Новітні інформаційні технології діють в системі навчально-виховного процесу школи. В їх епіцентрі є шкільна бібліотека. Вона є обов’язковим структурним підрозділом школи, який здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення процесу навчання та виховання.

     В своїй роботі бібліотека керується Законами України «Про культуру», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», «Положення про бібліотеку загальноосвітнього закладу» та річним планом роботи.

     Книжковий фонд шкільної бібліотеки налічує 14351 примірник книг, з яких підручників-9191 примірник, художньої літератури -4960. У фонді книги розташовані згідно таблиць ББК, та за віковими особливостями учнів 1-2, 3-4, 5-8, 9-11 класи. Книжковий фонд відповідає вимогам шкільних програм, але не повністю задовольняє запити читачів. Не вистачає літератури для молодших школярів, а та що є переважно на російській мові; науково-популярної ,методичної, літератури фантастичного та пригодницького жанрів, творів сучасних авторів.

     Послугами бібліотеки користується 388 читачів.

     Площа шкільної книгозбірні 60 метрів квадратних. Є приміщення для зберігання підручників. До послуг читачів читальний зал  на 12 місць.

     Освіта бібліотекаря-середня спеціальна. Стаж роботи 23 роки.

     До послуг педагогів в бібліотеці  передплатні видання: «Освіта України», «Директор школи», «Завуч», «Збірник наказів Міністерства освіти і науки України», «Позакласний час», «Зоря Полтавщини», «Прапор перемоги»… Але через брак коштів бібліотека не одержує жодного періодичного видання для дітей.

     В книгозбірні організовані книжкові виставки:

       – «Є така держава – Україна»;

   Недавно було проведено гру – вікторину «В гостях у казки чарівної», літературну годину «В її віршах історія народу», літературний ранок «Ми Шевченка славить будем», перегляд літератури «Шевченко жити буде, поки на землі житимуть люди», конкурс дитячих малюнків «Світ мого дитинства» та поробок дітей «Краща валентинка», хвилинку цікавих повідомлень «Сторінками Червоної книги»…

     До послуг читачів виготовлені тематичні папки:

«Наша школа»;

–«Моє село»;

–«Поети-земляки»;

–«М. В. Гоголь – наш земляк»;

«Ні наркотикам та алкоголю»;

«У світі професій»…

      В бібліотеці є довідковий куточок, де зібрано словники, довідники, енциклопедії.

      В бібліотеці працює «Книжкова лікарня», де учні ремонтують книги, виготовляють закладки. Найбільше підклеїли книг: Проценко К., Радченко Я., Куленко Е., Дяченко О., Поколота Ю…