17.07.2024 Школа сьогодні

Меню сайту

 
     
                 
     
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записівВітаю Вас, Гість · RSS 17.07.2024, 11:12

ЛІЦЕЙ СЬОГОДНІ

Дата заснування: 1923 рік

Адреса: 37645, Миргородський р-н, с. Великі Сорочинці,

вул. Перемоги, 45  тел. (05355) 3-16-52

ДиректорБорохович Петро Миколайович, 1971 року народження, на цій посаді з 2019 року, за фахом -  учитель історії і права, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Відомості про заклад: Великосорочинський ліцей розпочав свою діяльність, як школа  у 1923 році на базі кількох спочатку церковнопарафіяльних, а потім трудових шкіл, пройшовши через роки голоду, війни, розрухи, різних соціальних віянь, школа  зберегла кращі традиції, дає міцні знання, гідно виховує підростаюче покоління.

На 2021-2022 н.р. у ліцеї навчається 332 учні, працює 35 педагогічних працівників. З них 16 мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії”, 7 – кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії”, 5 кваліфікаційну категорію "спеціаліст ІІ категорії, 7 - кваліфікаційну категорію "спеціаліст”. Учитель Іщенко Н.В.  має педагогічне звання "Учитель методист”, вчителі Демочко О.В., Гончаренко О.В., Голінка С.І., Опухлий Ю.В., Кухарук Л.В., Кондратенко Т.В. – педагогічне звання "Старший учитель”.

        У ліцеї є три сучасні комп’ютерні класи. Один з них укомплектований п’ятнадцятьма учнівськими та одним учительським комп’ютером, мультимедійним проектором, сканером, принтером. Інший отриманий за проектом «Рівний доступ до якісної освіти в Україні» і має дев’ять учнівських та один учительський комп’ютер. Комп’ютерні класи підключені до оптоволоконного інтернету зі швидкістю прийому інформації 100 Мб/с.  Кожен комп’ютер ліцею має доступ до Інтернету та відкритий доступ до мережі Wi-Fi. Кабінети математики, фізики, історії та початкових класів ліцею відповідають сучасним вимогам – мають мультимедійну дошку та ноутбук, відповідне навчально-методичне забезпечення.

Кабінет біології оснащений комплектом інноваційного обладнання - мультимедійна дошка, ноутбук, колонки, цифровий мікроскоп, кольоровий принтер, документ камера, ламінатор, 3-D ручка. Навчальне обладнання з біології:16 сучасних світлових мікроскопів, мікропрепарати з різних курсів біології, лабораторне обладнання, реактиви, гербарії, колекції, муляжі, моделі, крейдяно-магнітна дошка, фліпчарт, коркова дошка дозволяють використовувати моделі-аплікації, біологічні ігри, інтелект-карти.

Цифрова лабораторія «Біологія» допомагає у проведенні досліджень, реалізації проєктів у польових умовах. Використовуючи портативні датчики, можна зробити заміри освітленості, тиску, температури, вологості, рh- середовища, ультрафіолетового випромінювання, синхронізувати їх з ноутбуком і проаналізувати за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Шість комп’ютерів використовується для забезпечення організації навчально-виховного процесу у ліцеї. 

Досягнення закладу:

З 2000 року і до 2021 н.р. випускники ліцею одержали 78 золотих медалей «За високі досягнення у навчанні» та 19 срібних «За досягнення у навчанні». Всі вони стали студентами вищих навчальних закладів ІV рівня акредитації.

Велика кількість учнів була залучена до участі в інтерактивних конкурсах: «Кенгуру», «Левеня», «Колосок», «Соняшник», «Пазли», «Еколог-Юніор», «Смішний колосок», «Лелека», Всеукраїнській Інтернет - олімпіаді Малої академії наук України «Відкрита природнича демонстрація».

Ліцей має високі спортивні досягнення.

На багатьох  спортивних аренах  успішно виступають вихованці секції боротьби дзюдо і самбо, якою керує Голінка Сергій Іванович. Кращі вихованці вчителя: багаторазові чемпіонки і призери України та Європи Волоцька Вікторія (11-й клас) і Терешонок Вероніка (11-й клас) та спортсмени, які є найкращими в Полтавській області Нечипоренко Альона (10-А клас), Нечипоренко Владислав (9-А клас), Зензін Артем (9-Б клас), Зензін Валерія (6-А клас), Бакланов Костянтин (6-А клас).

З року в рік зростає майстерність учасників художньої самодіяльності. Без них не обходиться жодне свято в селі, вони достойно представляють ліцей на різноманітних  конкурсах.

Великосорочинський ліцей був і залишається країною, у яку приходять усе нові і нові покоління юних жителів села, щоб здобути середню освіту.