17.07.2024 Поради психолога

Меню сайту

 
     
                 
     
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записівВітаю Вас, Гість · RSS 17.07.2024, 13:17

Особливості адаптації п'ятикласників

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Десять кроків до того, як полюбити себе

>     Відмовтесь від критики. Критика ніколи нічого не змінює, тому перестаньте критикувати себе! Сприймайте себе таким / такою, які ви є. Усе змінюється, і коли ви критикуєте себе, ваші зміни негативні. Коли ж ви схвалюєте свої вчинки, ці зміни носять позитивний характер.

>  Не лякайте себе. Перестаньте подумки залякувати себе це страшний спосіб існування. Знайдіть образ, який дає вам задоволення (мій, наприклад, кремові троянди), і негайно переключайте свій зляка­ний розум на думки про приємне.

>     Будьте м'якими, добрими і терплячими. Будьте м'якими із со­бою, будьте добрими із собою, будьте терплячими із собою, поки ви тіль­ки вчитесь думати по-іншому. Ставтеся до себе неначе до іншої людини, яку ви по-справжньому любите.

>    Будьте добрими до своїх думок. Самоїдство — це прояв ненави­сті до своїх думок. Не можна засуджувати себе за те, що ви думаєте так, а не інакше. Просто спокійно поміняйте тему для роздумів.

>    Хваліть себе. Критика руйнує внутрішній дух, а похвала зміцнює його. Хваліть себе так часто, як тільки можете. І з кожною маленькою пе­ремогою нагадуйте собі, як ви гарно з усім справляєтеся.

>     Підтримуйте себе. Знайдіть спосіб підтримувати себе: зверніться до друзів і дозвольте їм допомогти вам. Справжня ознака сили духу - звернутися за допомогою, коли ви більш за все її потребуєте.

>     Любіть свої недоліки. Визнайте, що вони — ваша відповідь на якусь потребу, і зараз ви шукаєте новий, позитивний спосіб задовольнити цю потребу. Тому з любов'ю попрощайтесь зі старою негативною пове­дінкою.

>     Турбуйтеся про своє тіло. Дізнайтеся побільше про правильне харчування: якого саме «палива» потребує ваш організм, щоб отримувати максимум енергії і життєвої сили. Подбайте про заняття спортом. Які фі­зичні вправи надають вам задоволення? Турбуйтесь про той храм, в яко­му ви живете, доглядайте за ним!

     >      Робота з дзеркалом! Частіше ди­віться у свої очі, говоріть про зростаючу любов до себе. Вибачте собі, дивлячись у дзеркало. Поговоріть перед дзеркалом зі своїми батьками. Пробачте також і їм. Врешті бодай раз на день скажіть собі перед дзеркалом: «Я люблю тебе, я дійс­но люблю тебе!»

     >   Приступайте прямо зараз! Не чекайте, поки вам стане краще, чи ви схуднете, чи отримаєте нову роботу, чи зав'яжете нове знайомство. По­чніть зараз — і робіть все, що можете.