21.08.2019 Каталог статей

Меню сайту

 
     
                 
     
Календар

Архів записів



Вітаю Вас, Гість · RSS 21.08.2019, 11:42

Головна » Статті » Мої статті

Інтелектуальний потенціал
          2010-2011 н.р.

              Лях Олександр 11-А клас 

І місце з фізики, математики, географії, астрономії, економіки;

ІІ місце з екології у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

ІІ місце з географії у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.


               Гнатик Інеса 10-Б клас
І місце з правознавства, історії;
ІІ місце  з екології;
ІІІ місце з математики у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
ІІІ місце з правознавства у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

               Лабудяк Богдан 11-А клас
І місце з біології;
ІІ місце з правознавства у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
ІІІ місце з біології у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

              Стецюра Вікторія 10-А клас
І місце з української мови, трудового навчання;
ІІІ місце з біології, англійської мови, у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

               Онопрієнко Сергій 10-А клас
ІІ місце з астрономії, математики, хімії, економіки;
ІІІ місце з географії, у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. 

               Бондаренко Олександра 9-Б клас

ІІ місце з фізики;

ІІІ місце з географії, у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

               

               Залюбовська Аліна 8-Б клас

І місце з географії, у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.


                Зеленець Олександр 6-А клас

ІІІ місце з математики;

               Ковальов Артем 9-Б клас

ІІ місце з історії;

ІІІ місце з математики у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

              Лабудяк Ярина 9-Б клас
І місце з світової літератури;
ІІІ місце з української мови у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

              Іщенко Марія 11-Б клас
І місце з англійської мови у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

              Радченко Яна 8-Б клас

ІІІ місце з англійської мови у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.


              Проценко Катерина 8-Б клас

ІІ місце з української мови у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.


              Кулешова Ірина 11-Б клас
ІІІ місце з історії у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

             Тараненко Ольга 11-Б клас

І місце з трудового навчання у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

             Грицевич Вікторія 8-А клас
І місце з трудового навчання у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

             Качан Руслан 9-А клас

ІІ місце з трудового навчання у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.


Категорія: Мої статті | Додав: clubnya4ok (01.02.2013)
Переглядів: 555 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: