Вітаю Вас, Гість · RSS 19.04.2024, 18:20

Відсутність належного фінансування вплинуло на активність участі юних дзюдоїстів

Великосорочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів у різноманітних змаганнях.

Один з них – депутат Полтавської обласної Ради, директор АОПП «Великосорочинське»

Харченко Михайло Іванович.

Завдяки його підтримці дзюдоїсти з Великих Сорочинець змогли взяти участь у

відкритій першості Комунального закладу Київської обласної ради

«Київська обласна дитячо – юнацька спортивна школа «Гарт» у м.Яготині.

Змагання були присвячені 80-річчю з дня народження почесного голови ВФСТ «Колос» АПК України А.П.Усенка.

У них брали участь юнаки та дівчата 2003/2004 року народження, команди з Києва, Вишневого, Яготина (Київська область),

Драбіва (Черкаська область), Прилук (Чернігівська область), Лубен, Великих Сорочинець (Полтавська область).

Юні спортсмени не підвели свого благодійника, виступили успішно. Кучеренко Назар зайняв І місце (вагова категорія 55 кг),

Цись Євген (вагова категорія 34 кг), Цись Жанна (вагова категорія 36 кг) вибороли другі місця, третіми призерами стали

Діхтярьов Артем (вагова категорія 27 кг), Павлик Анастасія (вагова категорія 36 кг).

Колектив школи вітає переможців, призерів, їхнього наставника С.І.Голінку з успіхом,

а Харченкові М.І. щиро дякує за розуміння наших проблем і надану допомогу.

Переглядів: 715 | Додав: clubnya4ok | Рейтинг: 5.0/4