Вітаю Вас, Гість · RSS 25.04.2024, 21:29

Головна » 2021 » Лютий » 26 » Вітаємо наших учениць з черговими спортивними здобутками
11:12
Вітаємо наших учениць з черговими спортивними здобутками

З 23 по 25 лютого, у м. Луцьк, відбувся чемпіонат України з сумо серед чоловіків, жінок та молоді. У цих змаганнях взяли участь учениці 10-го класу нашої школи Терешонок Вероніка та Волоцька Вікторія. Терешонок Вероніка серед дорослих виборола ІІІ місце і виконала норматив майстра спорту, але вона, на жаль, не зможе його отримати через свій ще юний вік. Волоцька Вікторія серед дорослих зайняла V місце.

Серед молоді у своїй ваговій категорії  Терешонок Вероніка завоювалаV місце, Волоцька Вікторія –  ІІІ місце.

У змаганні серед молоді до 21 року Терешонок Вероніка виборола ІІ місце, Волоцька Вікторія – теж ІІ місце. Наші спортсменки здобули ліцензії на Чемпіонат Європи в м. Казань (Росія).

Весь колектив школи надзвичайно пишається досягненнями юних спортсменок, які постійо поповнюють скарбничку своїх нагород та їх тренера. Щиро вітаємо Вероніку і Вікторію - срібних та бронзових медалісток - призерок Чемпіонату України та Голінку Сергія Івановича з новими перемогами і бажаємо їм майбутніх спортивних звершень.