16.09.2019

Меню сайту

 
     
                 
     
Календар
«  Лютий 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Архів записів



Вітаю Вас, Гість · RSS 16.09.2019, 13:07

Головна » 2013 » Лютий » 27 » Підсумки тижня трудового навчання, музики, образотворчого мистецтва
09:59
Підсумки тижня трудового навчання, музики, образотворчого мистецтва

З 18.02 по 22.02 в нашій школі проходив тиждень трудового навчання, музики, образотворчого

мистецтва.

У понеділок було проведено майстер-клас учнями 7-х класів під керівництвом  вчителя

Бокітько М.Д. для молодших школярів

«Чарівний світ пеперопластики». Особливо відзначилися учні:

7-А класу Петрунь Анна, Кучеренко Володимир, Куркунова Анна,

та 7-Б класу Пономаренко Марина, Бесараб Анна, Пономаренко Альона, Дашко Яна,

Онопрієнко Ярослав, Павлик Каріна.

Для учнів початкової школи було показано презентації про художню вишивку «Дивовижні візерунки» ученицями 9-А класу

Пугач Валентиною і Оксенич Єлизаветою під керівництвом учителя Кухарук Л.В. Особливу активність показали учні 2-го класу

класовод Кондратенко Т.В., вихователь ГПД Солод С.О.

У вівторок відбулася виставка малюнків «Малюнок моєї мрії» . Найбільш активними художниками виявилися

учні 7-Б класу: Малюк Олена, Пушкар Любов, Пономаренко Альона, Бесараб Янна та учні 5-го класу Куркунов Олег, Антонь Марія. 

 «Піснею до серця, серцем – до народу» караоке для учнів 3-8 класів. Відзначилися такі учні: 5-й клас - Шуруба Валентина, Коваленко

Владислав Козир Дарія; 7-Б клас - Пономаренко Альона, Стрижак Марина, Бесараб Анна; 7-А клас – Червоненко Марія,

Опухла Олександра, Чобітько Дарія


В середу була проведена виставка учнівських робіт з трудового навчання 5-11 класів  «Ми все це робимо своїми руками»,

а також виставка  робіт гуртка «Різьба по дереву»  (Керівник Кліяненко І.С.) «Майстерність дітей умільців» 5-9 класи.


В четвер учні 6-го класу разом зі своїм класним керівником Кухарук Л.В. провели свято «Довга коса – дівоча краса» разом з ведучими

учнями 10- го класу Тенянко Анжелою та Холодько Андрієм. Провели конкурс на краще представлення Міс.

Волосій Крістіна (1-А)  здобула титул «Панночка – краса пишна коса»

Дахно Діана (1-Б) – «Панночка - краса білява коса»

Король Анастасія (2-й) – «Панночка – краса  гарна коса»

Хавренко Юлія (3-й) – «Панночка – краса чорнява коса»

Козуліна Дарина (4-й) – «Панночка – краса  довга коса»

А для учнів 5-го класу був проведений конкурс «Зачіска моєї улюбленої ляльки». Активними були: Антонь Марія, Козир Дарія,

Черниш Аліна, Ромашко Віолета, Сенько Наталія, Скиданенко Ангеліна, Діденко Тетяна, Шуруба Валентина.


В п’ятницю відбулася виставка малюнків учнів 1-7 класів «Скрипковий ключ у кольорі».

Відзначилися малюнки: Діденка Андрія 7-й клас, Величко Інни 8-А, Захарченко Назар (4-й), Цись Жанна (4-й), Півень Іван (5-й),

Ромашко Віолета (5-й), Антонь Марія (5-й), Червоненко Марія (7-А), Борохович Владислав (2-й), Кожара Владислав (4-й),

Бондаренко Аміна (6-й).


Переглядів: 974 | Додав: clubnya4ok | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: