Вітаю Вас, Гість · RSS 23.04.2024, 09:39

Головна » 2013 » Квітень » 1 » Боротьба сумо стає популярною у Великих Сорочинцях
15:55
Боротьба сумо стає популярною у Великих Сорочинцях
Вихованці вчителя фізкультури школи С.І. Голінки привчили нас до успішних виступів на спортивних

змаганнях з боротьби дзюдо, самбо, класичної боротьби. Але починаючи з 2013 року, юні дзюдоїсти

школи почали  активно займатися ще однією японською боротьбою – сумо. Цей захоплюючий,

динамічний вид боротьби викликав великий інтерес в учнів школи. Виснажливі тренування швидко

принесли позитивні результати. Ми вже повідомляли про вдалий виступ наших учнів на чемпіонаті

Полтавської області з боротьби сумо серед юнаків та дівчат.

Достойно виступили вихованці С.І. Голінки і на чемпіонаті України у місті Южноукраїнськ

Миколаївської області. Чемпіонкою України стала учениця 4-го класу Цись Жанна (вагова категорія до 30 кг), друге місце виборов

учень 6-го класу Кучеренко Назар (вагова категорія до 55 кг). Бронзовими призерами стали Лищенко Аліна - 9-Б клас (вагова

категорія до 65 кг), Павлик Анастасія – 4-й клас (вагова категорія до 33 кг), Ажажа Руслана – 8-А клас (вагова категорія до 45 кг),

Маня Тетяна 10-й клас (вагова категорія до 75 кг), Кожара Євген – 9-Б клас став третім призером у двох категоріях до 100 кг

та до 95 кг.

У командних змаганнях Лищенко Аліна (9-Б), Пушкар Вікторія (90-й клас), Маня Тетяна (10-й клас) вибороли третє місце.

Кучеренко Назар (6-й клас) у складі команди став срібним призером. Павлик Анастасія (4-й клас) брала участь у командних змаганнях

у молодшій та старшій групах і зайняла відповідно друге та третє місце.

Цись Жанна, Кучеренко Назар стали членами збірної України з боротьби сумо.