17.09.2019 Творчий потенціал

Меню сайту

 
     
                 
     
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів



Вітаю Вас, Гість · RSS 17.09.2019, 23:56

1. Творчий потенціал

 

ТВОРЧИЙ ПОТЕНЦІАЛ

 

ГОРДІСТЮ НАШОЇ ШКОЛИ Є УЧНІ, ТВОРЧИЙ ПОТЕНЦІАЛ

ЯКИХ Є БАГАТОГРАННИМ.

1. Величко Вікторія

призер зонального  огляду-конкурсу учнівської художньої самодіяльності «Веселка»

2. Дерев'янко Анна

призер зонального  огляду-конкурсу учнівської художньої самодіяльності «Веселка»

3. Набокова Катерина

І місце у віковій групі від 5 до 9 років за номінацією – малюнок у конкурсі «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

учасник творчого конкурсу «Найкраща ялинкова прикраса» дитячого журналу «Жирафа Рафа» 

4. Міщенко Яна

учасник творчого конкурсу «Найкраща ялинкова прикраса» дитячого журналу «Жирафа Рафа»

5. Москвіта Ганна

учасник творчого конкурсу «Найкраща ялинкова прикраса» дитячого журналу «Жирафа Рафа»

6.Аршинник Андрій                                

І місце у конкурсі дитячого малюнку «Професія моєї мрії», номінація «Живопис»

І місце на рівні Миргородського державного лісового підприємства у акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

призер обласного етапу конкурсу – конкурс малюнків на тему «Людина та ліс»

7. Васюк Максим

І місце у конкурсі дитячого малюнку «Професія моєї мрії», номінація «Живопис»

8. Дрожжа Максим

І місце у конкурсі дитячого малюнку «Професія моєї мрії», номінація «Графіка»

9. Лещенко Євгеній

ІІ місце у конкурсі дитячого малюнку «Професія моєї мрії», номінація «Графіка»

10. Цись Євгеній

ІІ місце у конкурсі дитячого малюнку «Професія моєї мрії», номінація «Живопис»  

11. Цись Жанна

ІІІ місце у конкурсі дитячого малюнку «Професія моєї мрії», номінація «Живопис»

12. Грудій Дмитро

ІІІ місце у конкурсі дитячого малюнку «Професія моєї мрії», номінація «Живопис»

13. Півень Іван

ІІІ місце у конкурсі дитячого малюнку «Професія моєї мрії», номінація – «Живопис»

ІІ місце у акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» 

ІІ місце у районному етапі Х обласного конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», у номінації «Веселий пензлик»

14. Кучеренко Володимир

ІІІ місце у районному конкурсі юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», І номінація «Вишневі усмішки»    

15. Костенко Анастасія

ІІ місце у районному конкурсі юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні»

І місце у районному  огляді "Веселка",  інструментальний жанр  

16. Радченко Іван

І місце у  ІІ (районному) етапі обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини – 2013 року»   

17. Ступак Станіслав

І місце у конкурсі дитячих малюнків "Професія моєї мрії"  

18. Чобітько Дарія  

ІІ місце у конкурсі дитячих малюнків на тему "Права дитини в Україні"  

19. Хореографічний ансамбль "Ренесанс"

І місце у районному огляді "Веселка", хореографічний жанр

20. Діденко Тетяна

І місце у районному огляді "Веселка", інструментальний жанр

ІІІ місце у конкурсі "Людина і ліс" 

21. Петрунь Анна

ІІІ місце   у районному  етапі Х обласного конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», номінація «Веселий пензлик»