17.09.2019 Спортивний потенціал

Меню сайту

 
     
                 
     
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів



Вітаю Вас, Гість · RSS 17.09.2019, 23:48

                   Спортивний потенціал

 

Фестиваль «Козацький гарт». Першість району – ІІ місце.

 

1. Москова Олег 

2. Бондаренко Аміна.

3 Цись Євгеній.

4. Крот Дмитро.

5. Козуліна Дарина.

6. Павлик Анастасія.

7.Кузнівенко Вадим.

8. Захарченко Марія.

9. Думанський Радіон.

10. Терешонок Вероніка

11. Матвійко Катерина.

12. Теряник Микола.

 

Техніка пішохідного туризму. Першість району – І місце. Мають ІІІ розряд:

 

1.Бондаренко Олександра

 

2.Демочко Михайло

 

3.Дінець Ростислав

 

4.Пугач Валентина

 

5.Матяшевський В’ячеслав

 

 

 

 

 

Першість області – ІІІ місце. Має ІІ розряд:

 

1.Молочко Олександр 

 

 

 

Тренер Опухлий Ю. В.

_________________________________________________________________________________________________________

 

 Дзюдо, самбо, вільна боротьба

1. Волоцька Вікторія

І місце у чемпіонаті України із сумо серед дітей та підлітків

ІІІ місце у чемпіонаті Європи із сумо серед дітей та підлітків

2. Циб Максим

чемпіон Полтавської області серед школярів у обласних змаганнях з боротьби дзюдо 

3. Цись Жанна

чемпіон Полтавської області серед школярів у обласних змаганнях з боротьби дзюдо

І місце у турнірі з боротьби дзюдо серед юнаків і дівчат 1996-2003 р.н. в м. Лубни

ІІІ місце у чемпіонаті Полтавської області з боротьби сумо серед юніорів.

ІІІ місце у чемпіонаті Європи з сумо серед юніорів та юнаків

4.Цись Євген

ІІ місце у обласних змаганнях з боротьби дзюдо Полтавської області серед школярів 

ІІІ місце у Новорічному турнірі по дзюдо на призи "Діда Мороза"

ІІ місце  в обласному турнірі з боротьби дзюдо присвяченому 23-річниці виведення

Радянських військ з Афганістану та Дню захисника Вітчизни

ІІ місце у турнірі з боротьби дзюдо серед юнаків і дівчат 1996-2003 р.н. в м. Лубни

І місце в чемпіонаті Полтавської області з боротьби сумо серед юніорів

5. Пінчук Артем

ІІІ місце у обласних змаганнях з боротьби дзюдо Полтавської області серед школярів 

ІІІ місце у турнірі з боротьби дзюдо, присвяченому святу святого Миколая

І місце у Новорічному турнірі по дзюдо на призи "Діда Мороза"

ІІ місце в обласному турнірі з боротьби дзюдо присвяченому 23-річниці виведення

Радянських військ з Афганістану та Дню захисника Вітчизни

ІІІ місце у турнірі з боротьби дзюдо серед юнаків і дівчат 1996-2003 р.н. в м. Лубни

ІІІ місце у чемпіонаті Полтавської області з боротьби сумо серед юніорів  

6. Васюк Максим

ІІ місце у обласних змаганнях з боротьби дзюдо Полтавської області серед школярів 

ІІІ місце у Новорічному турнірі по дзюдо на призи "Діда Мороза"

І місце у чемпіонаті Полтавської області з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат

ІІІ місце  в обласному турнірі з боротьби дзюдо присвяченому 23-річниці виведення

Радянських військ з Афганістану та Дню захисника Вітчизни

ІІІ місце у чемпіонаті Полтавської області з боротьби сумо серед юніорів.

7. Бордюг Владислав

ІІ місце у Новорічному турнірі по дзюдо на призи "Діда Мороза".. 

І місце у обласному турнірі з боротьби дзюдо присвяченому 23-річниці виведення

Радянських військ з Афганістану та Дню захисника Вітчизни

8. Стрижак Марина

І місце у чемпіонаті Полтавської області з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат

9. Дашко Яна

І місце у чемпіонаті Полтавської області з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат   

10. Ващенко Аліна

ІІ місце у чемпіонаті Полтавської області з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат

11. Ступак Станіслав

ІІ місце у обласних змаганнях з боротьби дзюдо Полтавської області серед школярів 

ІІ місце   в обласному турнірі з боротьби дзюдо присвяченому 23-річниці виведення

Радянських військ з Афганістану та Дню захисника Вітчизни

І місце у турнірі з боротьби дзюдо серед юнаків і дівчат 1996-2003 р.н. в м. Лубни

12. Костик Антон

ІІІ місце  у обласному турнірі з боротьби дзюдо присвяченому 23-річниці виведення

Радянських військ з Афганістану та Дню захисника Вітчизни

І місце у чемпіонаті Полтавської області з боротьби сумо серед юніорів

13. Голованова Анна

чемпіон Полтавської області серед школярів у обласних змаганнях з боротьби дзюдо

 ІІ місце у чемпіонаті Полтавської області з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 1998-1999 р.н. 

14. Павлик Анастасія

чемпіон Полтавської області серед школярів у обласних змаганнях з боротьби дзюдо

15. Костенко Анастасія

чемпіон Полтавської області серед школярів у обласних змаганнях з боротьби дзюдо

16. Діденко Олександр

ІІ місце у обласних змаганнях з боротьби дзюдо Полтавської області серед школярів 

17. Гноєва Дарія

ІІ місце у обласних змаганнях з боротьби дзюдо Полтавської області серед школярів 

18. Дюрдь Юлія

ІІ місце у обласних змаганнях з боротьби дзюдо Полтавської області серед школярів 

19. Пушкар Любов

ІІ місце у обласних змаганнях з боротьби дзюдо Полтавської області серед школярів 

       За час роботи секції дзюдо,самбо підготовлено 3 майстра спорту України,
більше 40 кандидатів у майстри спорту,понад 60 мають 1 дорослий розряд.
200 спортсменів мають 2-3 розряд.

 

Тренер Голінка С. І.