2016-2017 н.р
Харченко Олена, 8-й клас
ІІ місце у мовно-літературному конкурсі імені Т.Г.Шевченка.
Донченко Софія, 7-й клас
ІІІ місце у мовно-літературному конкурсі імені Т.Г.Шевченка.
Житнік Софія, 8-й клас
І місце з трудового навчання
ІІ місце з інформаційних технологій
ІІІ місце з хімії
Малюк Олена, 11-Б клас
І місце з трудового навчання, історії, географії
ІІІ місце з української мови та літератури
Міщенко Яна, 10-й клас
ІІ місце з трудового навчання
Антонь Марія, 9-й клас
ІІІ місце з трудового навчання
Цись Євген, 8-й клас
І місце з трудового навчання
Аршинник Андрій, 9-й клас
ІІІ місце з трудового навчання
Фесенко Станіслав, 11-А клас
ІІІ місце з трудового навчання
Москова Олег, 10-й клас
І місце з інформаційних технологій
Малюк Єлизавета, 8-й клас
І місце з математики, біології
ІІ місце з української мови та літератури
ІІІ місце з фізики, географії
Дерев’янко Анна, 11-А клас
І місце з екології, біології
Радченко Іван, 10-й клас
І місце з екології
ІІ місце з біології
Радченко Катерина, 7-й клас
ІІ місце з української мови та літератури
Сенько Антон, 11-Б клас
ІІІ місце з хімії
Вознюк Вікторія, 5-А клас
І місце у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика
Вовк Яна, 6-й клас
І місце у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика
2015-2016 н.р
Зеленець Олександр, 11- й клас
І місце з географії
ІІ місце з астрономії, біології
ІІІ місце з англійської мови
Малюк Олена, 10-Б клас
І місце з економіки, географії, історії
Радченко Іван, 9-й клас
І місце з біології, англійської мови
ІІІ місце з російської мови, хімії, географії
Міщенко Яна, 9-й клас
І місце з трудового навчання
ІІ місце з історії
Назаренко Карина,11- й клас
І місце з трудового навчання
ІІ місце з російської мови
Дерев’янко Анна, 10-А клас
І місце з екології
ІІ місце з російської мови, біології
Радченко Катерина, 6-й клас
І місце з математики
Малюк Єлизавета, 7-й клас
І місце з математики
ІІ місце з фізики
Рибалко Тетяна, 9-й клас
ІІ місце з економіки
Діденко Олександр, 9-й клас
ІІ місце з фізики
ІІІ місце з трудового навчання
Донець Ростислав, 11-й клас
ІІ місце з фізики
ІІІ місце з правознавства, історії
Пономаренко Марина, 10-Б клас
ІІ місце з правознавства, трудового навчання
Москова Олег, 9-й клас
ІІ місце з інформаційних технологій
Демочко Михайло, 11-й клас
ІІ місце з екології
Сенько Антон, 10-Б клас
ІІІ місце з фізики, хімії
Антонь Марія, 7-й клас
ІІІ місце з хімії, трудового навчання
Опухлий Владислав, 10-Б клас
ІІІ місце з астрономії
Діденко Тетяна, 8-й клас
ІІІ місце з біології
Чобітько Дарія, 10-А клас
ІІІ місце з інформаційних технологій
Фесенко Станіслав, 10А клас
ІІІ місце з трудового навчання
Демченко Олександр, 11-й клас
ІІІ місце з трудового навчання
2014-2015 н.р.