20.11.2024 історія школи ( продовження)

Меню сайту

 
     
                 
     
Календар
«  Листопад 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів



Вітаю Вас, Гість · RSS 20.11.2024, 19:47

Юні дзюдоїсти  успішно беруть участь в обласних, Всеукраїнських і Міжнародних  турнірах. Тільки сьогодні серед членів секції дзюдо близько двадцяти багаторазових чемпіонів і призерів обласних,                      Всеукраїнських  і Міжнародних турнірів, які мають дорослі розряди і гідно представляли нашу школу на змаганнях у Києві, Львові, Кременчуці, Миколаєві та інших містах. Кращі з них продовжили і продовжують навчання у вузах і пов’язали свою долю зі спортом. (фото 7)


Відома школа і своїми легкоатлетами, туристами, футболістами, які щороку посідають призові місця у найрізноманітніших змаганнях та кілька років підряд здобувають перше місце  у фестивалі "Нащадки козацької слави”. Усім учасникам присвоєно І, ІІ, ІІІ розряди. (фото 7А)


Школа пишається кращими спортсменами. І все ж найголовніше – це те, що діти можуть зміцнити своє здоров’я, загартувати характер, з користю провести час.

День за днем, місяць за місяцем, рік за роком невтомно працює педагогічний колектив школи. У ній навчаються талановиті, активні, розумні діти. І вчителі багато роблять для того, щоб їхні здібності розвинути і зміцнити.

Усі, хто хоче більше знати, більше уміти, завжди знайдуть для себе справу до душі.

У школі є два сучасні комп’ютерні класи, працюють 10 гуртків. А ще ж можна вчитись малювати, вишивати, в’язати, співати, танцювати, оволодівати секретами господарювання, стати на деякий час артистами, керівниками, учителями. (фото 8)


Славні традиції та майстерність сорочинських вишивальниць дітям передає учитель трудового навчання Кухарук Лариса Володимирівна. Чудові вишивки та в’язання учнів часто демонструються на різних виставках, фестивалях, святах. Роботи юних майстринь користуються незмінним попитом, захоплюють багатством і незвичайністю втілення ( фото 9).


Діти мають змогу навчатися музиці, хореографії, образотворчому мистецтву. Тільки в музичній школі села навчається 120 школярів, більше, ніж у районній.

А які гарні роботи юних художників можна побачити у виставковому залі  школи! Це натюрморти, портрети, пейзажі, жанрові замальовки. Чимало випускників художніх класів обрали фах модельєра, дизайнера, художника та просто прилучилися до світу прекрасного, дякуючи рідній школі.

З року в рік росте майстерність хореографічного ансамблю "Ренесанс”, без якого не обходиться жодне свято в селі, районі. Юні танцюристи , якими керує Подоляка О.В.,  демонструють зростаючу майстерність та представляють школу на всіх святах, оглядах, районних та обласних заходах. (фото 10)


Серед школярів є чимало любителів красного слова. До збірок "Калиновий цвіт” і  "Мамині мальви” увійшли поезії одинадцяти учнів школи: Стецюри  Вікторії, Лісоколенко Інни, Грицевич Юлії, Варченко Валентини та інших. Готується до друку нова збірка за участю юних поетів. (фото 11) 


Діти люблять рідний край, хочуть знати його історію, культуру. Ентузіастом цієї справи є учитель історії Лабудяк Людмила Миколаївна. Школярі часто їздять на екскурсії, знайомляться з визначними місцями України. Останнім часом вони побували в Києві, Полтаві, Чернігові, Переяслав-Хмельницькому, Яремчі, Коломиї, Коктебелі, Севастополі, Дніпропетровську та інших містах України. І скрізь з ними разом їхні учителі – люди талановиті і небайдужі.

А скільки творчості проявляють старшокласники, які готують вечори відпочинку. Прийдіть коли-небудь і подивіться, які талановиті співаки, як танцюють хлопці. Старшокласники готують і проводять новорічні  свята, День учителя, Осінній бал, Вечір - зустріч з випускниками, День Валентина, Свято до Дня Збройних Сил України, до Дня 8 Березня та інші. (фото 11А, 11Б) А екологічна агітбригада " Пролісок”  гідно представляє школу і район на обласному огляді екологічних бригад, займаючи призові місця. Юні біологи брали участь у роботі Всеукраїнського еколого-натуралістичного центру.

 

         Працює в школі і шкільне лісництво, яким керує Заслужений лісівник України Нечитайло Василь Іванович. Учні доглядають за шкілкою, вивчають основи лісівництва, збирають лікарські рослини. (фото 12А) Багато з них потім усе своє життя присвячують лісу. Серед них Яресько Олександр Павлович – начальник управління лісового і мисливського господарства Полтавської облдержадміністрації, Тараненко Юрій Миколайович – директор державного підприємства "Миргородський лісгосп” , Холодний Олександр Анатолійович –директор державного підприємства "Полтавський  лісгосп”, Прокоф’єв Станіслав Володимирович -  лісничий Гоголівського лісництва "Миргородського лісгоспу”, десятки інших.


         Учні беруть участь в акціях, присвячених подіям Другої Світової війни, доглядають за пам’ятниками, доглядають за шкільним подвір’ям, випускають газету "Шкільні вісті”, беруть участь в оглядах художньої самодіяльності, різноманітних концертах, оглядах, акціях, творчих конкурсах де відзначаються як яскраві талановиті особистості і займають призові місця.  Безліч потрібних і цікавих справ робиться щодня, щороку в школі, всіх їх не перелічити.(фото 12)


З цього та багато іншого складається творчий портрет школи.

         Школа – це цілий величезний світ. Вона навчається, працює, відпочиває. Її учні - сьогоднішній і майбутній день школи й Української держави.

         Школа пишається своїми учителями, які сіють розумне, добре, вічне.

         Школа пишається своїми учнями, які гідно несуть звання випускника Великосорочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Тож недарма і  через 5 , і через 20, і через 50 років вони приходять у неї, щоб висловити свою вдячність педагогам та знову доторкнутися серцем до найсвітліших років свого життя. (фото 12 Б)