06.06.2020 Головна сторінка

Меню сайту

 
     
                 
     
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записівВітаю Вас, Гість · RSS 06.06.2020, 11:25

                 Тиждень історії, правознавства та географії в школі

  Уже стало традицією в останній перед весняними канікулами тиждень проводити у нашій школі тиждень історії, правознавства та географії.

  Учні середніх та старших класів з 14 по 19 березня брали участь у цікавих та змістовних заходах, пов`язаних з історією, географією та правовими нормами нашої Батьківщини та інших держав.

  Увагу школярів, вчителів та гостей школи привернула виставка науково-популярної літератури «Історія мого народу», організована завідуючим  шкільною бібліотекою Н.С. Зуєнко.

  Книги про трипільську культуру, історію козацтва, голодомору, Другої світової війни, роль жінки в історії, історичні довідники допоможуть у майбутньому всім бажаючим змістовно підготувати реферати, повідомлення, презентації.

  У вікторині  «З історії відкриттів та винаходів» взяли участь учні 6-11 класів. На 11 цікавих питань учні повинні були дати відповіді протягом 4 днів, користуючись різноманітними джерелами. Результати визначило журі у складі Бороховича П.М., Маренича В.І., Лабудяк Л.М. Відповіді приймались як від груп учнів так й індивідуальні.

  Активно включились у змагання учні 10-Б, 11-Б, 9-А, 9-Б, 7,6-класів. Перемогли учениці 11-Б класу Кулешова І., Тараненко О, Ажажа К., другими були учні 9-Б класу, третє місце вибороли Борохович О.(10-Б) та 9-А клас.

  В рамках тижня історії, правознавства та географії було організовано перегляд документального фільму «Україна:становлення нації» відомого польського режисера Єжи Гофмана.

  З великою зацікавленістю учні школи переглядали фільм та брали участь в його обговоренні. Матеріали цієї стрічки допоможуть закріпити знання з історії, дізнатися багато нового, поглянути на події, що відбувалися в Україні очима незаангажованого іноземця.

  Кульмінацією предметного тижня стало змагання команд 9-11 класів з історичного брейн-рингу. Суддівська колегія у складі Зуєнка О.М., Бороховича П.М., Стецюри Л.М., Кухарук Л.В., Скобелєвої-Сологуб Н.В., визначили кращі команди у відбірному та фінальному турах змагань. Найкраще на питаннях ведучої Л.М. Лабудяк відповідали учні 9-Б, 10-А та 11-А класів. Активно надавали допомогу та підтримку й глядацький зал. Питання не залишили нікого байдужими. Актова зала школи неодноразово вибухала дружніми аплодисментами і вигуками схвалення.

  Переможцями гри стали вже вдруге учні 11-А класу у складі ( Лях О., Лабудяк Б., Аршинник Р., Молочко О.). Призерами –учні 9-Б класу ( Ковальов А., Бондаренко О., Мезенцева О., Лабудяк Я. ) – ІІ місце – ІІІ місце 10- А клас ( Бувалець Я., Онопрієнко С., Стецюра В., Токар Ю.). За рішенням журі найкращим гравцем турніру став Лабудяк Богдан ( 11- клас ).

  Змагання показали, що учні нашої школи, крім знань програмового матеріалу з історії, географії, правознавства, мають і навички активної розумової діяльності, колективної праці у групі, лідерські здібності. Міркують, знаходять відповідь у найстисліший час.

  Недаремно учні цього року відстояли честь школи на ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, правознавства та географії. Переможці районної олімпіади: Гнатик І. 10-Б клас ( історія, правознавство ), Лях О. 11-Б клас ( географія, економіка ), Залюбовська А. ( географія ). Призери: Ковальов А. 9-Б клас ( історія ІІ місце ), Лабудяк Б. ( правознавство ІІІ місце ), Кульшова І. ( історія ІІІ місце ), Онопрієнко С. ( географія, економака ІІ місце ), Бондаренко О. ( географія ІІІ місце ). Гордість школи Лях О. та Гнатик І. стали призерами обласних олімпіад з географії та правознавства.