282930

Архів записів

Вітаю Вас, Гість · RSS 28.03.2024, 19:18

Головна » 2011 » Листопад » 21
19-20 листопада учні нашої школи взяли участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, екології, астрономії  та конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, і знову мали гарні результати:
                        з   а с т р о н о м і ї

Ковальов Артем              Фесенко Олексій
учень 10-го класу   &n ... Читати далі »
Просмотров: 948 | Добавил: clubnya4ok | Дата: 21.11.2011 | Комментарии (0)

20 листопада у м. Кременчуці відбувся чемпіонат Полтавської

області серед юнаків, дівчат та дорослих.

Успішно виступили учні школи:

Призери серед юнаків: І місце - Пелих Максим (7-А),

Цись Богдан (8-й), Кожара Євгеній (8-й).

Призери серед дівчат: І місце – Лищенко Аліна (8-й), Харченко

Юлія (7-А), ІІІ місце – Бойко Валерія (7-А), Ажажа Руслана (7-А).

... Читати далі »
Просмотров: 987 | Добавил: clubnya4ok | Дата: 21.11.2011 | Комментарии (0)

У суботу, 19 листопада у м. Комсомольську відбулися змагання з боротьби дзюдо у залік обласної спартакіади школярів присвяченій Року спорту та здорового способу життя. Приймали участь команди Полтави, Кременчука, Комсомольська, Кременчуцького, Лохвицького, Семенівського, Глобинського, Новосанжарського районів. Наш район представляли вихованці вчителя фізкультури Великосорочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Голінки Сергія Івановича.
      Ми вже звикли до їх успішних виступів. Порадували вони нас і цього разу. Команда дівчат виборола перше загальношкільне місце, а хлопці зупинилися за крок до призового місця, стали четвертими.
Десять наших спортсменів здобули призові місця.
Перше місце: Хорошковата Ірина (9-А), Кожара Євгеній (8-й), Харченко Юлія (7-А).
Просмотров: 924 | Добавил: clubnya4ok | Дата: 21.11.2011 | Комментарии (0)

В нашій школі на минулому тижні пройшов традиційний чемпіонат школи з міні-футболу. Команда 11-Б класу стала переможцем та володарем перехідного кубку чемпіонату.